Школа першої домедичної допомоги

25 березня тренери школи першої допомоги Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста провели виїзні навчання для учнів та педагогів Перечинської гімназії. Чудові мастер-класи провели Кожанова Маріанна та Лебович Ірина. Діти та вчителі отримали багато корисної інформації, мали змогу випробувати отримані навички надання першої допомоги на маникенах-муляжах.
Дирекція гімназії висловлює подяку за проведені навчання голові обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванні Сабо, тренерам Маріанні Кожановій та Ірині Лебович, а також заступнику головного лікаря Перечинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Перечинської районної ради Марії Андріївні Потапчук – за сприяння в організації проведення заходу.