Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Цього тижня вшанували подвиг учасників Революції Гідності Героїв Небесної Сотні. У всіх класах було проведено виховні години за темами «Небесна сотня», «Небо падає», «Боротьба за гідність», «Майдан, який змінив Україну». Учитель історії Кость В.В.  провів з учнями 1(5) та 2(6) класів  виховний захід на тему «Героїчними сторінками сучасної історії. Небесна сотня». Гімназисти 3(7) та 4(8) класів під керівництвом учителя історії Мартона І.І. виготовили стінгазету «Революція Гідності: знати, щоб пам’ятати». Актив учнівського самоврядування спільно з працівниками  районної бібліотеки  провів з учнями 5(9) класу у приміщенні  читального залу бібліотеки інформаційний захід  на тему «Революція Гідності, охрещена кров’ю» та флеш-моб «Ангел-охоронець». Учні 6(10) та 7(11) класів переглянули документальний фільм «Зима,  що нас змінила».
20 лютого учні 5(9) класу  Перечинській гімназії  разом з громадськістю міста та району взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Мітинг супроводжувався поминальним молебнем та запаленням свічок у пам’ять про загиблих на Майдані Незалежності.

11 12 13                             14 15  17 18