2019-2020 н.р.

До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Без названия → Трагедія кримських татар

До Дня Європи

images (1) → Історія свята

Вічна слава героям!

92 8 травня, вшанували пам’ять про полеглих у Другій світовій війні! Вічна слава героям!

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

images  →Сторінки історії Другої світової війни
→ Україна в Другій світовій війні
→ Ключові події Другої світової війни
→ Видатні постаті
→ Як самому зробити значок “Мак пам’яті”
→ Фотогалереї Другої світової війні

День пам’яті героїв Крут

З 29 січня по 30 січня 2020 року у Перечинській гімназії проведено заходи присвячені Дню пам’яті героїв Крут. Проведено тематичні бесіди, учні 6 (10) та 7 (11) класів переглянули український історичний фільм-екшен режисера О. Шапарєва “Крути 1918″. З учнями 1 (5) – 5-х (9-х) класів учитель історії Мартон І.І. провів виховний захід на тему “29 січня – День вшанування героїв Крут”

День Соборності України

11 22 січня 2020 року в Перечинській гімназії було проведено ряд заходів до Дня Соборності України: виховні години для учнів 1(5) – 7 (11) класів, виховний захіж для учнів 6 (10) – 7 (11) класів на тему “Акт злуки УНР та ЗУНР” (учитель історії Мартон І.І.), виховний захід для учнів 5 (9)А та 5 (9) Б класів на тему “Соборність дорогою ціною: історія та сучасність” (учитель історії Кость В.В.).

День волонтерат та День Збройних сил України

54 5 грудня 2019 року проведено захід до Дня волонтера та Дня Збройних Сил України. Більше ТУТ

День української писемності й мови

14 9 листопада відзначаємо День української писемності й мови. Більше ТУТ

День захисника України

11 11 жовтня в Перечинській гімназії відбувся урочистий захід до Дня захисника України. Більше ТУТ

One thought on “2019-2020 н.р.

1. Pingback: Пам’ятаємо | Перечинська гімназія