ЗНО

ЗНО-2020

ЛИСТ МОН 1_9-338 Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020рр

Пробне ЗНО-2020: НЕ ЙДІТЬ ДО ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ – ПРОЙДІТЬ ЙОГО ВДОМА. Більше ТУТ

 Новий графік проведення ЗНО-2020

 • математика — 25 червня;
 • українська мова і література — 30 червня;
 • фізика — 2 липня;
 • іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;
 • англійська мова — 7 липня;
 • історія України — 9 липня;
 • біологія — 13 липня;
 • географія — 15 липня;
 • хімія – 17 липня
  Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Просто про ЗНО-2020відео
Просто про ЗНО з іноземних мов - відео

Щодо можливості для окремих випускників зміни місця проходження ЗНО

ЗНО-2020 ТОЧНО ВІДБУДЕТЬСЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ

Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Терміни вступної кампанії в українських університетах, відповідно, також зміняться.

Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори.  Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії. Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст.

Усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

Презентація ЗНО 2020 

Пробне ЗНО

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня 2020 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької)28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня 2020року.

Онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання 2020 року, які вже розпочали підготовку до тестування, мають можливість скористатись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, розробленим Освіта.ua.

На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено більше 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету можна також відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО-онлайн можна отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та визначити час, необхідний для розв’язання завдань тесту.

До більшої частини завдань з української мови та літератури, математики, історії України, біології та англійської мови додані коментарі провідних фахівців.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Предмет Дата проведення
Математика 21 травня (четвер)
Українська мова та література 26 травня (вівторок)
Фізика 28 травня (четвер)
Іспанська мова 01 червня (понеділок)
Німецька мова 01 червня (понеділок)
Французька мова 01 червня (понеділок)
Англійська мова 02 червня (вівторок)
Історія України 04 червня (четвер)
Біологія 09 червня (вівторок)
Географія 11 червня (четвер)
Хімія 15 червня (понеділок) 

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказами МОН №696 від 26 червня 2018 року та №1426 від 20 грудня 2018 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, а також перелік слів з нормативним наголосом.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО ВИПУСКНИКІВ ГІМНАЗІЇ 2015-2019 рр.

ЗНО-2019 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.  Реєстрація учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року, додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Графік проведення ЗНО-2019

21 травня – математика
23 травня – українська мова і література 
27 травня – іспанська, німецька, французька мови
28 травня – англійська мова
30 травня – фізика

4 червня – історія України
6 червня 
– 
біологія 

11 червня – географія
13 червня – хімії

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

ЗНО-2018

Результати ЗНО ДПА 2018

У 2018 році пробне ЗНО відбудеться 24 та 31 березня.

Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський РЦОЯО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до ЗНО-2018.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua. Реєстрація триватиме з 09 до 31 січня 2018 року.

Пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 24 березня, з решти предметів, а саме: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня 2018 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість послуги пробного ЗНО-2018 Івано-Франківський РЦОЯО оголосить до 11 грудня 2017 року.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня.

Графік проведення ЗНО-2018

22 травня – математика
24 травня – українська мова і література 
29 травня – іспанська, німецька, французька мови
1 червня – англійська мова
4 червня – біологія 
6 червня – історія України
8 червня – географія
11 червня – фізика
13 червня – хімії

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

 

ЗНО-2017

ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2017 року

Рейтинг шкіл Закарпатської області за результатами ЗНО 2017 року

Рейтинг шкіл України за результатами ЗНО з української мови 2017

Рейтинг шкіл України за результатами ЗНО з історії України 2017 року

Рейтинг шкіл України за результатами ЗНО з математики 2017 року

Рейтинг шкіл України за результатами ЗНО з біології 2017 року

Пробне ЗНО-2017

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській області, організовує Івано-Франківський РЦОЯО.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до ЗНО-2017.
Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 1 квітня, з решти предметів, а саме: історії України, математики, біології, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.

Вартість одного пробного тесту – 120 гривень.

Графік проведення ЗНО-2017

23 травня українська мова і література
25 травня – іспанська, німецька, французька мови
29 травня – англійська мова
31 травня – математика
2 червня – історія України
6 червня – російська мова
8 червня – біологія
12 червня географія
14 червня – фізика
16 червня – хімія 

ЗНО-2016

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триває
з 1 лютого до 4 березня

Порядок реєстрації осіб для участі в ЗНО

Пробне ЗНО-2016

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

02 квітня 2016 – з української мови і літератури;

09 квітня 2016 – з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

 

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме 
з 1 лютого до 4 березня

Графік проведення ЗНО-2016

 • українська мова і література - 05 травня 2016 року (четвер)
 • математика – 11 травня 2016 року (середа);
 • історія України – 13 травня 2016 року (п’ятниця);
 • російська мова – 03 червня 2016 року (п’ятниця);
 • іспанська мова – 06 червня 2016 року (понеділок);
 • англійська мова – 07 червня 2016 року (вівторок);
 • німецька мова – 08 червня 2016 року (середа);
 • французька мова – 09 червня 2016 року (четвер);
 • біологія – 10 червня 2016 року (п’ятниця);
 • фізика – 13 червня 2016 року (понеділок);
 • географія – 15 червня 2016 року (середа);
 • хімія – 17 червня 2016 року (п’ятниця).

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання
в 2016 році

Відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО,  матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, буде опубліковано 30 жовтня 2015 року в офіційному виданні «Офіційний вісник України», № 84. Наказ набирає чинності в день його опублікування.

Результати ЗНО-2015 з української мови та літератури

13 травня Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 2015. Випускники гімназії знову порадували нас своїми результатами. Цьогоріч вони (результати) навіть дещо вищі, ніж у попередні роки.

12 балів отримало 12,5 % випускників, 11 балів також 12,5 %, 10 балів – 37,5 % гімназистів. Загалом показники високого рівня складають 62,5%, достатнього - 37,5 % (найнижчий показник за дванадцятибальною системою – 8 балів),

Показники середнього рівня – 0%, початкового – 0 %.

Вітаємо наших одинадцятикласників із чудовими результатами і бажаємо не менш успішно скласти ЗНО з інших предметів.

Ми пишаємося вами!!!

ЗНО-2015

Графік ЗНО-2015

 • українська мова і література24 квітня 2015 року (п’ятниця);
 • французька мова 03 червня 2015 року (середа);
 • німецька мова05 червня 2015 року (п’ятниця);
 • іспанська мова08 червня 2015 року (понеділок);
 • англійська мова10 червня 2015 року (середа);
 • математика12 червня 2015 року (п’ятниця);
 • російська мова 15 червня 2015 року (понеділок);
 • біологія17 червня 2015 року (середа);
 • історія України19 червня 2015 року (п’ятниця);
 • фізика22 червня 2015 року (понеділок);
 • географія24 червня 2015 року (середа);
 • хімія26 червня 2015 року (п’ятниця).

 Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури (БАЗОВИЙ РІВЕНЬ) завантажити

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури (ПОГЛИБЛЕНИЙ РІВЕНЬ) завантажити

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури завантажити

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики (БАЗОВИЙ РІВЕНЬ) завантажити

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики (ПОГЛИБЛЕНИЙ РІВЕНЬ) завантажити

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю з математики завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінюваня з математики завантажити

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України  завантажити

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

21 березня 2015 року – з української мови і літератури;

28 березня 2015 року – з  англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Увага! Кожен учасник може взяти участь лише в одному із тестувань,  що проводяться 28 березня.

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування в усіх регіонах України становить 89 грн.

У день проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

 • паспорта (свідоцтва про народження);
 • запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні;
 • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Визначення результатів тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

 З 1 листопада 2014 року розпочато реєстрацію на пробне незалежне оцінювання, участь у якому дає можливість ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Тести пробного тестування відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання та укладаються Українським центром оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 15 грудня 2014 року 

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

У 2015 році для вс