Матеріально-технічне забезпечення

Перечинська гімназія знаходиться у пристосованому приміщені: займає праве крило
(3 поверхи) Будинку культури Перечинської районної ради. Для учнів гімназії облаштовано гардероб, доступ до якого є з І та ІІ поверхів будівлі.                                                   Велике фоє ІІ поверху  облаштоване (місця для сидіння) для відпочинку здобувачів освіти під час перерв та використовується для проведення позакласних заходів. Подвір’я гімназії має огорожу, використовується для відпочинку здобувачів освіти під час перерв на свіжому повітрі; контроль за БЖД здійснюють чергові учителі.
У наявності харчоблок потужністю 70 місць на одну зміну харчування. У приміщені їдальні столи, стільці, місця для видачі готових страв чисті та регулярно підлягають санітарній обробці. Організація харчування в гімназії сприяє формуванню культури здорового харчування у здобувачів освіти. Харчування здійснює приватний підприємець (на підставі угоди з відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради про надання послуг з організації гарячого харчування). У наявності буфетна продукція. Забезпечено питний режим.
У   гімназії   територія   та   приміщення   чисті, охайні, естетично оформлені, у них підтримується належний повітряно-тепловий режим.
Кількість здобувачів освіти не перевищує проектну потужність гімназії та ліцензований обсяг. Оформлення приміщень закладу мають навчально-пізнавальну, мотивуючу, розвиваючу складові.
У гімназії наявні 2 переносних проектори, 3 ноутбуки; 2 кабінети обладнані  ІКТ (1 кабінет – стаціонарний проектор, екран; 1 кабінет – інформаційна панель); 1 комп’ютерний клас на 11 робочих місць та 16 комп’ютерів, три з яких використовуються в адміністративно-господарській діяльності, інші − у навчальних цілях (частково, оскільки є застарілими і потребують заміни).
У грудні 2019 року в закладі встановлено 6 камер відеоспостереження (за рахунок коштів спеціального фонду − благодійні внески).
У гімназії забезпечено перевезення учнів на навчання шкільним автобусом на 87,7 % (кількість учнів, що доїжджають на навчання з інших населених пунктів, – 37% від загальної кількості здобувачів освіти).
У гімназії відсутня власна спортивна база. Уроки фізичної культури проводяться в Перечинській ДЮСШ, підвезення на уроки фізкультури організовано.
Наявні   та  використовуються   дидактичні засоби відповідно до освітніх потреб здобувачів освіти. Бібліотечний фонд забезпечує заклад підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими МОН України, на 99 %, а також художньою літературою. Власна бібліотека відсутня, учасники освітнього процесу користуються послугами читального залу районної бібліотеки, що знаходиться в приміщені РБК.
У закладі наявні внутрішні вбиральні: окремо для дівчат та хлопців. Водопостачання: холодна вода − централізовано, гаряча − внутрішній підігрів.
У закладі  забезпечено   архітектурну   доступність до будівлі. Для людей з особливими потребами є доступ  до І поверху будівлі.