2020-2021 н.р.

Кравець Яна, учениця 3(7) класу, переможець обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” у розділі “Художня вишивка” - ІІІ місце.

Герзанич Євгенія, учениця 3(7) класу, переможець обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” у розділі “Живопис” – ІІ місце.

Годований Микола, учень 5 (9)-А класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Графіка” – І місце.

Герзанич Євгенія, учениця 3 (7) класупереможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Живопис”І місце.

Баєва Дар’я, учениця 2 (6) класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край” у  у розділі “Інші техніки виконання” - І місце, у розділі “М’яка іграшка”ІІ місце.

Кравець Яна, учениця 3 (7) класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Художня вишивка” - ІІ місце.

Янкович Дарина, учениця 2 (6) класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Графіка” - ІІ місце.

Пйоса Юлія, учениця 4 (8)-А класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Графіка” - ІІ місце.

Білець Богдан, учень 2 (6) класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Писанкарство” - ІІІ місце.

Пузакулич Валерія, учениця 3 (7) класу, переможець ІІ туру виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”  у розділі “Живопис” - ІІІ місце.

Баєва Ольга та Фізер Ксенія, учениці 3 (7) класу, переможці конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічна композиція” - І місце.

Гуранич Мирослава, учениця 1(5)-Б класу, переможець конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічний вінок” - ІІ місце.

Бадзьо Раїса, учениця 1 (5)-Б класу, переможець конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічний подарунок” - ІІІ місце.

Баєва Ольга та Фізер Ксенія, учениці 3 (7) класу, переможці конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічна композиція” – І місце.

Шатан Анастасія, учениця 7 (11) класу, переможець Всеукраїнського  колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» (секція “Космос у лабораторії») − диплом ІІ ступеня.

Янкович Роман, учень 7 (11) класу, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів ,,Моя Україно!” у номінації “Соціальний ролик” - диплом І ступеня.