2020-2021 н.р.

Баєва Ольга та Фізер Ксенія, учениці 3 (7) класу, переможці конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічна композиція” - І місце.

Гуранич Мирослава, учениця 1(5)-Б класу, переможець конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічний вінок” - ІІ місце.

Бадзьо Раїса, учениця 1 (5)-Б класу, переможець конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічний подарунок” - ІІІ місце.

Баєва Ольга та Фізер Ксенія, учениці 3 (7) класу, переможці конкурсу “Новорічна композиція” та “Український сувенір” у номінації “Новорічна композиція” – І місце.

Шатан Анастасія, учениця 7 (11) класу, переможець Всеукраїнського  колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» (секція “Космос у лабораторії») − диплом ІІ ступеня.

Янкович Роман, учень 7 (11) класу, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів ,,Моя Україно!” у номінації “Соціальний ролик” - диплом І ступеня.