2019-2020 н.р.

Шатан Анастасія Мирославівна, учениця 6 (10) класу, −   переможець Всеукраїнського  інтерактивного конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт «МАН-Юніор. Дослідник» у номінації «Астрономія» − диплом ІІІ ступеня.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів:

1. Ганчак Віктор Вільямович, учень 5 (9)-Б класу − географія,
диплом ІІІ ступеня;
2. Пекар Михайло Михайлович, учень 4 (8)-Б класу − біологія,
диплом ІІІ ступеня;
3. Суббота Ніколь Володимирівна, учениця 4 (8)-Б класу − українська мова та література, диплом ІІІ ступеня.

Загальна кількість дипломів ІІ (ОТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Переможці ІІ (ОТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Переможці ІІІ (обласного) етапу ХХ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

1. Кедюлич Валерія Вікторівна, учениця 3 (7)-Б класу − І місце;
2. Суббота Ніколь Володимирівна, учениця 4 (8)-Б класу − ІІІ місце.

Список переможців ІІ (ОТГ) етапу ХХ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переможцем ІІ (І місце) та ІІІ (ІІІ місце) етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стала Суббота Ніколь Володимирівна, учениця 4 (8)-Б класу

Бондар Ангеліна Анатоліївна, учениця 7 (11) класу, −   переможець Всеукраїнського  колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» (секція “Космос у лабораторії» − диплом ІІ ступеня.

Переможці спортивних ігор серед школярів