2018-2019 н.р.

Бондар Ангеліна Анатоліївна, учениця 6 (10) класу, −   переможець Всеукраїнського  інтерактивного конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт «МАН-Юніор. Дослідник» у номінації «Астроном – Юніор» − диплом ІІІ ступеня.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів:

1. Пастеляк Анастасія Олександрівна, учениця 7 (11) класу − українська мова та література, диплом ІІІ ступеня.
2. Русинкович Камілла Вікторівна, учениця 4 (8)-А класу − історія, диплом ІІ ступеня.
3. Бондар ангеліна Анатоліївна, учениця 6 (10) класу − історія,
4. Совга Крестина Романівна, учениця 7 (11) класу − історія,
5. Петрішка Анастасія Ігорівна, учениця 7 (11) класу − географія,
диплом ІІ ступеня.
6. Ганчак Віктор Вільямович, учень   4 (8)-Б класу − географія,
диплом ІІІ ступеня.

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів − членів Малої академії наук України:

1. Дуран Яна Ігорівна, учениця 6 (10) класу − відділення історії (секція Всесвітня історія), диплом ІІІ ступеня.
2. Бондар ангеліна Анатоліївна, учениця 6 (10) класу − відділення Фізики
й астрономії (секція Астрофізика та космічні дослідження),
диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців ІІ етапу предметних олімпіад

Завершився ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад у 2018-2019 навчальному році. Дирекція Перечинської гімназії висловлює подяку педагогічному колективу за високу якість щоденної системної роботи, спрямованої на високий результат успішності учнів, та вітає наших переможців: Пастеляк Анастасію – 5 дипломів, Петрішку Анастасію – 3 дипломи, Совгу Крестину – 2 дипломи, Лабанич Ніку – 2 дипломи, Семенюк Крістіну – 1 диплом, Луця Олександра – 1 диплом (учнів 11 класу, 14 дипломів); Бондар Ангеліну – 5 дипломів, Дуран Яну – 3 дипломи, Палетича Олега – 1 диплом, Дудкіна Олександра – 1 диплом (учнів 10 класу, 10 дипломів); Вайду Софію – 5 дипломів, Ганич Стеллу – 2 дипломи, Макар Олександру – 2 дипломи, Янковича Романа – 1 диплом, Шелепця Михайла – 1 диплом (учнів 9 класу, 11 дипломів); Марчевську Даніелу – 3 дипломи, Ганчака Віктора – 2 дипломи, Марухнич Мар`яну – 2 дипломи, Кривку Василя – 2 дипломи, Русинкович Камілу – 2 дипломи, Рішко Сільвію – 1 диплом (учнів 8 класу, 12 дипломів); Годованого Миколу – 1 диплом, Субботу Ніколь – 1 диплом (учнів 7 класу, 2 дипломи); Кузнєцова В`ячеслава – 1 диплом, Железняка Максима – 1 диплом (учнів 6 класу, 2 дипломи).

Результати виступу команди Перечинської гімназії на ІІ (ОТГ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2018-2019 н.р.