Новорічний мюзикл

30 грудня 2018 року. У Перечинській гімназії відбувся новорічний мюзикл «Щасливий квиток». Чудовому дійству, традиційно, передувало нагородження переможців ІІ етапу олімпіад та районної спартакіади школярів. Гімназистів було відзначено грамотами та подарунковими сертифікатами. Завершилося свято новорічною дискотекою.
  Дирекція Перечинської гімназії висловлює вдячність за фінансову підтримку в публікації матеріалів у книзі «Флагмани освіти і науки України» нашим спонсорам: ресторану «Гостинний двір» (Л.Гондорчин), ФОП Цмуру Ю.І., «Перечинській мануфактурі» (О.Сінєльніков), кафе «Яблуко», ресторану «Авеню», а також голові батьківського комітету О.М.Палетич та всім батькам, які долучилися до цієї справи.
  Також висловлюємо подяку за надання фінансової допомоги в організації новорічно-різдвяних свят, зокрема новорічного мюзиклу, спонсорам: ТОВ «Самвер», ДП «ДЖ.Д.Ф. Сервіс ЛТД» ТзОВ «Діеффеджі», ТОВ «Перечинська швейна фабрика», кафе-бару «Аполон», ФОП В.Заболотному, ФОП О.Попдинець, ФОП С.Гусакову, ДП «Військове лісництво», ДП «Перечинський держлісгосп».

100 1000 10000 10 11 13 14 15 16 17 19

Вітаємо наших благодійників із прийдешніми святами! Бажаємо миру й процвітання!

Напишіть відгук