2017-2018 н.р.

Токар
Токар Валерія
учениця 7 (11) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови і літератури;
ІІІ місце в районій олімпіаді з фізики;
ІІІ місце в районній олімпіаді з математики;
І місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Мигалина
Мигалина Богдан
учень 7 (11) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з астрономії;
ІІ місце в районній олімпіаді з географії;
І місце у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність» (секція «Космос у лабораторії»).

 

Білогубка
 Білогубка Артур
учень 7 (11) класу

ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки;
ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.

 

Самош
Самош Олександр
учень 7 (11) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

 

Олексійовець
Олексійовець Тарас
учень 7 (11) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з біології.

 

Ковш
Ковш Наталія
учениця 7 (11) класу

 ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
 І місце в районному  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт  учнів- членів МАН (історія).

 

Островерх Богдан
Островерх Богдан
учень 7 (11) класу

     ІІ місце в районній олімпіаді з  інформаційних технологій.

 

Пастеляк
Пастеляк Анастасія
учениця 6 (10) класу

І місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури;
ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови і літератури;
ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
І місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
І місце в обласній олімпіаді з української мови і літератури.

Семенюк
Семенюк Крістіна
учениця 6 (10) класу

ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії;
ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови і літератури;
І місце в районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (астрологія, астрофізика).
ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (астрологія, астрофізика).

 

Петрішка
Петрішка Анастасія
учениця 6 (10) класу

І місце в районній олімпіаді з географії;
ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії.

 

Лабанич
Лабанич Ніка
учениця 6 (10) класу

  ІІІ місце в районній олімпіаді з  англійської мови;
 ІІІ місце в районній олімпіаді з математики.

 

Совга
Совга Крестина
учениця 6 (10) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
ІІ місце в районній олімпіаді з російської мови і літератури.

 

Дуран
Дуран Яна
учениця 5 (9) класу

І місце в районній олімпіаді з історії;
ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
ІІІ місце в районній олімпіаді з географії;
ІІ місце в ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка

 

Бондар
Бондар Ангеліна
учениця 5 (9) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з російської мови і літератури;
ІІІ місце в районній олімпіаді з математики;
І місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Вайда
Вайда Софія
учениця 4 (8) класу

ІІІ місце в районній олімпіаді з історії;
ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії.

 

Макар
Макар Олександра
учениця 4 (8) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з математики;
ІІІ місце в районній олімпіаді з географії.

 

Островерх Валерія
 Островерх Валерія
учениця 4 (8) класу

ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

 

Ганич
Ганич Стелла
учениця 4 (8) класу

ІІ місце і районній олімпіаді з англійської мови.

Марухнич
 Марухнич Мар’яна
учениця 3-Б (7-Б) класу

І місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Кривка
Кривка Василь
учень 3-А (7-А) класу

ІІ місце в районній олімпіаді з фізики.

 

Суббота
Суббота Ніколь
учениця 2-Б (6-Б) класу

І місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
ІІІ місце в ІІ (районному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка.
ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика.

 

Кедюлич Валерія
Кедюлич Валерія
учениця 1-Б (5-Б) класу

І місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
І місце в ІІІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика.
І місце в ІV (всеукраїнському) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Кедюлич Крістіна
Кедюлич Крістіна
учениця 1-Б (5-Б) класу

ІІІ місце в ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Напишіть відгук