2016 – 2017 н.р.

Результати участі гімназистів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах у 2015-2016 н.р

 

IMG_5292

Кучак Валентин

Учень 7 (11) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики (І результат);
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії

IMG_5281

Смакова Людмила 

Учениця 7 (11) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з економіки;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології

 

IMG_5264

Янкович Марія

Учениця 7 (11) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки

 

IMG_5275

 Коробка Юлія

Учениця 7 (11) класу

  • І місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

 

IMG_5272

Скрип Роман

Учень 7 (11) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій

 

IMG_5147

Мацо Крістіна

Учениця 6 (10) класу

  • І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районній олімпіаді з історії;
  • ІІІ місце  в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • І місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мовм імені  П.Яцика;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії

 

IMG_5219

Прокіпчук Діана

Учениця 6 (10) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з астрономії;
  • ІІ місце у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина.  Духовність» (секція «Астрономія і космічні дослідження»);
  • ІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Астрономія і астрофізика”

 

IMG_5664

Шеньо Діана

Учениця 6 (10) класу

  • ІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Російська література”

 

IMG_5183

Керецман Валентин

Учень 6 (10) класу

  • І місце в районній олімпіаді з географії;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних  технологій

 

IMG_5163

Чулей Василь

Учень 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики (І результат)

 

IMG_5206

Симчина Анастасія

Учениця 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови

 

IMG_5162

Нодь Мар`ян

Учень 6 (10) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з історії

 

IMG_5191

Зизич Валерія

Учениця 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови

 

IMG_5213

Федькович Мар`ян

Учень 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії

 

IMG_5078

Свадеба Віта

Учениця 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних  технологій

 

IMG_5150

Токар Валерія

Учениця 5 (9) класу

  • І місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мови ім. П. Яцика;
  • І місце в ІІ (районному) етапі VІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка;
  • ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі VІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка;
  • ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Літературна творчість”;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури.

 

IMG_5174

Крачковська Юлія

Учениця 5 (9) класу

  • І місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з географії;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Українська мова”;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури

 

IMG_5182

Янкович Олеся 

Учениця 5 (9) класу

  • І місце в районній олімпіаді з англійської мови

 

IMG_5171

Самош Олександр

Учень 5 (9) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови

 

IMG_5235

Пастеляк Анастасія, Богдана

Учениця 4 (8) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді  з української мови та літератури;
  • ІІ місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мови  ім. П.Яцика

 

IMG_5242

Петрішка  Анастасія

Учениця 4 (8) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з фізики;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з географії;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з фізики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії

 

IMG_5254

Лабанич Ніка

Учениця 4 (8) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

 

IMG_5226

Керецман Віталій

Учень  4 (8) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з математики

 

IMG_5238

Бондар Ангеліна

Учениця 3 (7) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з математики;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мови  ім. П. Яцика

 

IMG_5258

Ковш Олександр

Учень 2 (6) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики

 

IMG_5203 Вайда Софія

Учениця 2 (6) класу

  • ІІ місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мови  ім. П. Яцика

 

IMG_5158

Марухнич Мар`яна 

Учениця 1-Б (5-Б) класу

  • І місце в ІІ (районному) етапі конкурсу з української мови  ім. П. Яцика

 

Районна спартакіада школярів

Змагання з волейблу

ІІІ місце – команда дівчат: 

  • Крачковська Юлія – учениця 5 (9) класу
  • Олексів Яна – учениця 5 (9) класу
  • Ганич Андріана – учениця 6 (10) класу
  • Гоєр Юлія – учениця 6 (10) класу
  • Качур Деніза – учениця 6 (10) класу
  • Мацо Крістіна – учениця 6 (10) класу
  • Свадеба Віта – учениця 6 (10) класу

Змагання з настільного тенісу

І місце – команда: 

  • Мисар Андрій – учень 1-Б (5-Б) класу
  • Далекорей Антон – учень 4 (8) класу
  • Мацо Крістіна – учениця 6 (10) класу

 

Напишіть відгук