2016 – 2017 н.р.

Олімпіади, конкурси 2016-2017

Районна спартакіада 2016-2017

Результати участі гімназистів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах у 2016-2017 н.р

 Токар
 Токар Валерія
учениця 6 (10) класу

  • І місце в районній олімпіаді з російської  мови; 
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  •  ІІІ місце в районній олімпіаді з математики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики;
  • ІІ місце на ІІ (обласному) етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

Петрішка
Петрішка  Анастасія
учениця 5 (9) класу

  • І місце в районній олімпіаді з фізики;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з географії;
  • ІІ місце в районній олімпіаді  з математики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді  з математики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії

 

 Федькович
Федькович Мар’ян
учень 7 (11) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики;
  • ІІІ місце в обласному етапі МАН

 

Мацо
Мацо Крістіна
учениця 7 (11) класу

  • І місце в районній олімпіаді з історії;
  • І місце  в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури

 

Пастеляк
Пастеляк Анастасія, Богдана
учениця 5 (9) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
    •  

Нодь
Нодь Мар`ян
учень 7 (11) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки

        

                            Дуран
Дуран  Яна
учениця 4 (8) класу

  • І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської  мови

     

Керецман
Керецман Валентин
учень 7 (11) класу

  • І місце в районній олімпіаді з інформаційних  технологій;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з географії

 

Ковш
Ковш Наталія
учениця 6 (10) класу

  • І місце в районній олімпіаді з історії;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови

 

Самош
Самош Олександр
учень 6 (10) класу

  • І місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді  з історії;
  • ІІІ місце в обласному етапі МАН

 

Мигалина Богдан
учень 6 (10) класу

  • І місце в районній олімпіаді з астрономії
  • ІІ місце в районній олімпіаді  з географії

 

Вайда
Вайда Софія
учениця 3 (7) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІІ місце в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

 

Лабанич
Лабанич Ніка
учениця 4 (8) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

 

Прокіпчук
Прокіпчук Діана
учениця 7 (11) класу

  • І місце в районній олімпіаді з астрономії
  • ІІІ місце в обласному етапі МАН

 

Свадеба
Свадеба Віта
учениця 7 (11) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних  технологій

 

Керецман В.
Керецман Віталій
учень  5 (9) класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

 

Поприк
Поприк Дмитро
учень 2-Б (6-Б) класу

  • І місце в районній олімпіаді з математики

 

Чулей Василь
учень 7 (11) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики

 

Симчина
Симчина Анастасія
учениця 7 (11) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології

 

Ковш О
Ковш Олександр
учень 3 (7) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики

 

Совга
Совга Крестина
учениця 5 (9) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з історії

 

Кривка Василь
учень 2-Б (6-Б) класу

  • І місце в районній олімпіаді з математики

 

Грамма
Грамма Веніамін
учень 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

 

Олексійоіець
Олексійовець Тарас
учень 6 (10) класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук