2014 – 2015 н.р.

Результати участі гімназистів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах у 2014-2015 н.р

IMG_0398

Закорчевна Ганна, Марія Василівна 

Учениця 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з історії;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з географії;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Історія України”;
  • І місце в ІІ обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Історія України”;
  • ІІІ місце у ІІІ всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції “Історія України”.

 

IMG_0280

   Барник Євгенія Михайлівна

Учениця 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з математики;
  • І місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови;
  • І місце  в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика.

 

IMG_0270

Парашинець Каріна Миколаївна 

Учениця 7 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

 

IMG_0288

Гутич Іван Іванович

Учень 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з астрономії;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

 

IMG_0261

Пекар Віталій Віталійович

Учень 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

 

IMG_0400

 Цапулич Анастасія Юріївна

Учениця 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з російської мови.

 

IMG_0293

Скрип Андрій Андрійович

Учень 7 класу

  •  ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з економіки;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки;

 

IMG_0249

Янкович Марія Юріївна

Учениця 6 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІ місце  в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика.

 

IMG_0323

Єврій Михайло Йосипович

Учень 6 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

 

IMG_0325

Кучак Валентин Васильович

Учень 6 класу

  • І місце  в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Матеріалознавство”.

 

IMG_0266

                                                                Суворова Наталія Сергіївна

                                                                       Учениця 6 класу

  • І місце  в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Охорона довкілля та раціональне природокористування”.

 

IMG_0205

Мацо Крістіна Василівна

Учениця 5-А класу

  • І місце в районній олімпіаді з історії;
  • І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • І місце  в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії.

 

IMG_0208

Заяць Романна Іванівна

Учениця 5-А класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Журналістика”;
  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Українська мова”;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури.

 

IMG_0214

Симчина Анастасія Юріївна

Учениця 5-А класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з біології.

 

IMG_0216

Чулей Василь Мирославович

Учень 5-А класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики;
  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Технологічні процеси та перспективні технології”.

 

IMG_0231

Прокіпчук Діана Іванівна

Учениця 5-Б класу

  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Педагогіка”;
  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Аерофізика та космічні дослідження”;
  • ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Аерофізика та космічні дослідження”.

 

IMG_0224

Островська Валерія Едуардівна

Учениця 5-Б класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

 

IMG_0220

Федькович Мар’ян Васильович

Учень 5-Б класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з математики.

 

IMG_0180

Токар Валерія Русланівна

Учениця 4 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце  в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції  ”Літературна творчість”;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики.

 

IMG_0197

Самош Олександр Васильович

Учень 4 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з історії;
  • І місце в районній олімпіаді з німецької мови.

 

IMG_0192

Олексійовець Тарас Олександрович

Учень 4 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.

 

IMG_0188

Янкович Олеся Юріївна

Учениця 4 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

 

IMG_0176

Крачковська Юлія Олександрівна

Учениця 4 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

 

IMG_0186

Ковш Наталія Олександрівна

Учениця 4 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

 

IMG_0238

Пастеляк Анастасія-Богдана Олександрівна

Учениця 3 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • ІІІ місце в обласному етапі конкурсу з української мови імені П.Яцика.

 

IMG_0309

 Петрішка Анастасія Ігорівна

Учениця 3 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики.

 

IMG_0305

Лабанич Ніка Мирославівна

Учениця 3 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики.

 

IMG_0171

Бондар Ангеліна Анатоліївна

Учениця 2 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з математики;
  • ІІ місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика.

 

IMG_0174

Пекар Емілія Богданівна

Учениця 2 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики.

 

IMG_0236

Вайда Софія Миколаївна

Учениця 1 класу

  • І місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • ІІІ місце в обласному етапі конкурсу з української мови імені П.Яцика;
  • І місце в районному конкурсі імені Т. Шевченка.

Напишіть відгук