2013 – 2014 н.р.

Результати участі гімназистів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах у 2013-2014 н.р

Белеканич Юрій

Учень 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з фізики;
  • І місце в районній олімпіаді з математики;
  • І місце в районній олімпіаді з астрономії;
  • І місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій;
  • І місце в районній олімпіаді з інформатики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з фізики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
  • І місце в обласному конкурсі-захисті МАН в секції “Комп’ютерні мережі” 
  • Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН
    в секції “Комп’ютерні мережі”

 

Самош З.Самош Златослава
Учениця 7 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • І місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • ІІ місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • І місце в районному мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови;
  • ІІ місце в обласному конкурсі-захисті МАН в секції “Журналістика”

 

Пеняк Юрій
Учень 7 класу

  • І місце в районній олімпіаді з історії;
  • І місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в обласному конкурсі-захисті МАН в секції “Історія України” 

 

Русин Л.Русин Любов
Учениця 7 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з психології та педагогіки.

 

Мешко О.Мешко Олександр
Учень 7 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії.

 

Закорчевна А.Закорчевна Ганна-Марія
Учениця 6 класу

  • І місце в районній олімпіаді з географії;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з фізики;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з астрономії.

 

Барник Є.Барник Євгенія
Учениця 6 класу

  • І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • Призер районній олімпіади з математики;
  • І місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі з української мови імені Петра Яцика;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови

 

Цапулич А.Цапулич Анастасія
Учениця 6 класу

  • І місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії.

 

Гутич І.Гутич Іван
Учень 6 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

 

Пекар В.Пекар Віталій
Учень 6 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

 

Сметанка В.Сметанка Владислава
Учениця 5 класу

  • І місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІ місце в районному конкурсі з української мови імені Петра Яцика;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови

 

Луцяк В.Луцяк Віктор
Учень 5 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з історії.

 

Янкович М.Янкович Марія
Учениця 5 класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

 

Заєць Р.Заяць Романна
Учениця 4-А класу

  • І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
  • І місце в районній олімпіаді з російської мови;
  • І місце в районній олімпіаді з англійської мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
  • І місце в районному мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Шевченка;
  • І місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика.

 

Мацо К.Мацо Крістіна
Учениця 4-А класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

 

Симчина А.Симчина Анастасія
Учениця 4-А класу

  • І місце в районній олімпіаді з біології;
  • І місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з біології.

 

Чулей В.Чулей Василь
Учень 4-А класу

  • І місце в районній олімпіаді з фізики;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови;
  • ІІ місце в районній олімпіаді з математики.

 

Зизич В.Зизич Валерія
Учениця 4-Б класу

  • ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

 

Климець В.Климець Валерія
Учениця 3 класу

  • ІІІ місце в районному конкурсі з образотворчого мистецтва.

 Крачковська Ю.Крачковська Юлія
Учениця 3 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики.

 

Токар В.Токар Валерія
Учениця 3 класу

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

 

Пастеляк А.Пастеляк Анастасія-Богдана
Учениця 2 класу

  • І місце в районному конкурсі з української мови імені П.Яцика;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

 

Дудкін О.Дудкін Олександр
Учень 1 класу

  • ІІІ місце в районному конкурсі з образотворчого мистецтва.