2018-2019 н.р.

“Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)”

11 Команда (рій) Перечинської гімназії «Серце патріота» здобула І місце в І (ОТГ) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Більше ТУТ

“День Перемоги”

111 Учні та педагоги Перечинської гімназії – учасники мітингу-реквієму до Дня Перемоги.

“80-річчя Карпатської України”

63 З нагоди відзначення 80-річчя Карпатської України. Більше тут.

“205-а річниця від дня народження Тараса Шевченка”

47 Загальногімназійний захід з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка пройшов 11 березня в Перечинській гімназії. Більше тут.

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

16 Учні Перечинської Гімназії вшанували подвиг учасників Революції Гідності Героїв Небесної Сотні. Більше ТУТ.

“Запали свічку”

78 Вшанування пам`яті жертв Голодомору.

До Дня Гідності і Свободи

77 У рамках відзначення Дня Гідності і Свободи в Перечинській гімназії було проведено ряд виховних заходів. Особливо цікавим став захід на тему «Революція гідності, охрещена кров’ю», який підготували президент гімназії Ганчак Юлія, учениця 9-го класу, та заступник президента Луцук Аліна, учениця 10-го класу. Провели його дівчата в приміщенні читального залу районної бібліотеки.

День слов’янської писемності та мови

66 8 листопада в читальній залі Районної бібліотеки цікаво та змістовно було проведено захід, присвячений Дню слов’янської писемності та мови. Учні 3—А, 3—Б класів переглянули відеоролик про Преподобного Нестора, активно брали участь у вікторинах.

.