2017-2018 н.р.

85 На мітингу-реквіємі до Дня Перемоги
09 травня 2018 року

До 80-ї річниці Великого терору в Україні

111 27 квітня 2018 року в Перечинській гімназії було проведено засідання за круглим столом з учнями 6 (10) класу на тему: «Сталінські репресії – злочин проти людства», приурочене до 80-ї річниці Великого терору в Україні. На засіданні учні разом з учителем історії Мартоном І.І. обговорили причини та наслідки репресій. Підсумком стала презентація учнями стіннівок.

День відкритих дверей у військовій частині м. Ужгород

11111111111111111 12 квітня 2018 року учні Перечинської гімназії відвідали війскову частину м. Ужгород з нагоди Дня відкритих дверей. Хлопці мали змогу побачити солдатські казарми, їдальню, військову техніку, навіть приміряли форму.

Екскурсія була цікавою та пізнавальною, діти отримали багато приємних емоцій.

До 79-ї річниці проголошення Карпатської України

615 березня з метою відзначення 79-ї річниці проголошення Карпатської України вчителем історії Мартоном І.І. з учнями 6 (10) класу була проведена екскурсія до хреста (мікрорайон Яслище), де в березні 1939 року угорцями було розстріляно карпатських січовиків. Під час екскурсії вчитель історії Мартон І.І. ознайомив учнів із розповіддю А. Лешка “До розстрілу під Перечином” з книги “Перечин” .  У пам’ять про загиблих гімназисти запалили лампадки.

До 100-річчя бою під Крутами

7 29 січня 2018 року виповнюється 100 років бою під Крутами, який став символом героїзму та самопожертви молодого рокоління в боротьбі за незалежність. В пам’ять про ці події в Перечинській гімназії за участі учнів
6 (10) класу було проведено урок-пам’ять “Крути. Героїзм юних українців”. Урок провів учитель історії Мартон І.І.

День Соборності та Свободи України

4.1 22 січня, у день Соборності та Свободи України, у приміщенні читальної зали Перечинської районної бібліотеки для учнів 5(9) та 6(10) класів Перечинської гімназії вчителем історії та правознавства Вишняком А.М. проведено тематичний урок. Під час заходу вчитель  з учнями обговорили не тільки історичні аспекти Злуки 1919 року, а й спробували визначити і обговорити актуальність соборності України з огляду на сьогоднішню ситуацію у країні.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

6 Згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від
10 листопада 2006 року №945/2006 в нашій державі щорічно, 14 грудня, відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У цей день у всіх класах Перечинської гімназії було проведено виховні бесіди на тему “Мужність і біль Чорнобиля”. Учні 4 (8) класу підготували плакат “Чорнобіль не має минулого часу”.

Світла пам’ять героям-ліквідаторам, які ціною власного життя зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та врятували майбутнє для своїх нащадків.

Свято із сльозами на очах

999 13 жовтня Перечинська гімназія відзначала День захисника України. Учні та педагоги стоячи вітали найпочесніших гостей свята – воїнів АТО. Бійці розповіли про свої будні, поділилися спогадами, продемонстрували елементи військової форми та бойові трофеї. Гімназисти присвятили героям концертну програму. Було дуже багато зворушливих моментів, навіть сльози. Пам`ять загиблих ушанували хвилиною мовчання. Вічна слава героям!

Міжнародний день миру

11121 вересня 2017 року в Перечинській гімназії було проведено годину спілкування, присвячену Міжнародному  Дню миру з учнями  6 (10) класу. Метою заходу було показати  масштаб небезпеки війни та можливості людства в її запобіганні. Під час дискусії діти висловлювали свою думку та були активними у обговоренні даного питання, адже саме молоде покоління являє собою майбутнє й може забезпечити подальший розвиток нашої держави.

Допомога воїнам АТО

1118 вересня учні Перечинської гімназії долучилися до акції, організованої волонтерами, відправивши нашим бійцям на Схід продукти, а також підготовані заздалегідь листівки. Сподіваємося, що, зігріті теплотою дитячих сердець, ці послання стануть для воїнів справжніми оберегами.