Місячник благоустрою

Учні Перечинської гімназії долучилися до ряду заходів у рамках Місячника благоустрою: проведено виховні години, присвячені екологічній тематиці, навчально-виховні заходи з метою дотримання санітарного законодавства у частині поводження із побутовими та іншими відходами; 5 квітня гімназисти долучилися до проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля» та Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»; кожної п’ятниці проводилося генеральне прибирання внутрішніх приміщень, прилеглої території гімназії; з метою шанобливого ставлення до пам’яті борців за українську державність учні 5(9) класу прибрали територію біля Хреста січовим стрільцям у мікрорайоні Яслище; гімназисти долучилися до прибирання спортивних майданчиків (територія ДЮСШ), де проводяться уроки фізкультури; приведено в належний стан вхід у бомбосховище (підвальне приміщення) РБК. Місячник завершився, але благоустрій триває, і головне завдання – щоденне дотримання належного порядку. Зробимо Україну чистою разом!

81 82 83          84