ДПА

ГРАФІК ДПА 9 КЛАС

СКЛАД КОМІСІЙ ДПА У 9 КЛАСІ

ДПА 2018

Державна підсумкова атестація (ДПА) у основній школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році, листа МОН  Про організоване завершення
2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти
.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводиться з трьох предметів:

• українська мова;
  • математика;
  • предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного із зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика.
    Атестація проводиться за місцем навчання у письмовій формі. Завдання для проведення ДПА укладають вчителі закладу освіти відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань і затверджує керівник закладу освіти.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти (11 клас) здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 22 травня до 14 липня 2018 року (основна сесія: 22 травня – 13 червня; додаткова сесія: 2 – 14 липня).

ДПА 2017

Цьогорічні зміни в проведенні ДПА і ЗНО анонсували на прес-конференції Юрій Кононенко (директор департаменту загальної та середньої шкільної освіти) і Вадим Карандій (директор Українського центру оцінювання якості освіти). Юрій Кононенко прояснив особливості проведення ДПА, а Вадим Карандій – ЗНО. Проведення спільної конференції пояснюється тим, що 2017 року вперше ДПА проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО.

Як зауважив Юрій Кононенко, щодо ДПА залишається чинним «Положення про проведення ДПА» 2014 року. Але зміни будуть, і стосуватимуться вони в першу чергу
11-класників.

ДПА для 9-класників залишиться без змін. Обов’язковими для складання є українська мова та математика, ще 1 предмет обирає педрада: українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова нацменшини, інтегрований курс літератури. Проводитимуть атестацію з 1 червня.

ДПА для 11-класників відбудеться у форматі ЗНО. Складатимуть 3 предмети: обов’язково українську мову, на вибір історію України або математику, ще 1 предмет на вибір з: біологія, хімія, фізика, географія, а також англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови. Почнеться сесія ДПА і ЗНО 23 травня з іспиту з української мови та літератури. Увага: іноземна мова, на відміну від попереднього року, не обов’язкова для складання, це лише один предмет із переліку на вибір. Увага: якщо випускнику потрібно скласти і математику, і історію України, він обирає один із цих предметів 2­‑м, а один – 3‑м у складанні.

ДПА 2016

Наказ МОН України №1050 від 08.10.2015 р.«Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.09.2015 року № 940»

Наказ МОН України №940 від 16.09.2015 р. Про проведення державної підсумкової атестації  учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

ДПА 2015

Узагальнені результати державної підсумкової атестації  2014-2015н.р

7-го (гімназійного) класу

7-го (гімназійного) класу

5-Б (гімназійного) класу

5-Б (гімназійного) класу

Наказ про затвердження положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальноосвітньої середньої освіти

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників основної
(1 – 8 червня) і старшої (22 – 28 травня) школи.

У 2014/2015 навчальному році державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

ДПА 2014

Узагальнені результати державної підсумкової атестації 2013-2014 н.р.

Графік проведення ДПА випускників 5(9)-го класу

Графік проведення ДПА випускників 7(11)-го класу

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1/9-92 від 08.02.2013 року “Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році”

Графік проведення державної підсумкової атестації випускників 7-го та 5-го гімназійних класів у 2012-2013 н.р.

Накази про допуск учнів 9-го (5-го гімназійного) та 11-го (7-го гімназійного) класів до державної підсумкової атестації у 2013 р.

Накази про звільнення від ДПА учнів 11-го (7-го гімназійного) та 9-го (5-го гімназійного) класів

Наказ про підсумки державної підсумкової атестації 9-го (5-го гімназійног) та 11-го (7-го гімназійного) класів гімназії у 2012-2013 н.р.