День учнівського самоврядування

Цікаво й весело було 5 жовтня в Перечинській гімназії. У рамках Дня учнівського самоврядування достойно пройшли курс директора, заступників та вчителів наші одинадцятикласники. А педагоги, за традицією, були в цей день дванадцятим класом, ну і, звичайно ж, дозволили собі бути трохи неслухняними. Але це не завадило достойно провести з дванадцятикласниками урок угорської мови Анастасії Пастеляк та її асистенту Анастасії Долинич. На загальногімназійній лінійці випускники-педагоги роздали «учням 12-го класу» визначені для кожного титули, серед яких були «хоробре серце», «королева інформатики», «стрімкий успіх», «неперевершені знавці іноземних мов» та багато інших. Загалом самоврядування вдалося!!!