День учнівського самоврядування

Сьогодні День учнівського самоврядування. Перша частина заходів пройшла на-ура! Було багато приємних сюрпризів! Наші одинадцятикласники стали не просто господарями всього, що відбувалося, а зробили найголовніший подарунок (самі того не усвідомлюючи): ми побачили розумних, самодостатніх, вихованих, талановитих, безпосередніх, щирих, най-най-найкращих у всьому, і таких уже дорослих наших дітей, перед яким завтра відкриє двері самостійне життя! Сьогодні ви всі, без винятку, були успішними! Особлива подяка за надзвичайно цікавий урок музичної літератури Дуран Яні та Зизичу Станіславу! Ми, працівники гімназії, а сьогодні учні 12-го класу, дійсно відчули себе учнями! Адже ви вдало підібрали ту тему, де знаєте набагато більше за нас, тому дійсно вчили нас! І ми переконані, що в майбутньому ви багато в чому перевершите нас! Адже саме сьогодні, в День працівника освіти, з упевненістю можемо сказати, що найкращий подарунок для педагога – це учень, який досягає більше за свого вчителя!