День відкритих дверей

10 грудня учні 7 (11) класу Перечинської гімназії відвідали Перечинське бюро правової допомоги та офіс європейського зразка з надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану – OpenSpace. Під час екскурсії начальник Перечинського бюро правової допомоги Тетяна Кость ознайомила учнів з метою, діяльністю та видами правових послуг, які надають працівники бюро, порядком отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, переліком категорій, які відповідно до законодавства, мають право на представництво адвокатом інтересів у суді та інших державних структурах. Заступник начальника Іванна Хом’як ознайомила гімназистів з довідково-інформаційною платформою «WikiLegalAid» та наочно продемонструвала, як здійснювати пошук необхідної правової інформації та консультацій. Перед учнями виступили Муругов В’ячеслав Олександрович, адвокат із цивільних та кримінальних справ, Іванчо Оксана Михайлівна, головний спеціаліст Перечинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Закарпатській області.