ВИПУСКНИКАМ – 2021

Щодо вступу з документами про базову середню або повну загальну середню освіту, які містять помилки. БільшеТУТ

Отримай грант на навчання. Більше – ТУТ

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання. Більше – ТУТ

Військовий коледж сержантського складу м. Полтава запрошує на навчання . Більше – ТУТ

Факультет Інфраструктури і рухомого складу залізниць Державного університету інфраструктури та технологій запрошує на навчання та здобуття вищої освіти за інженерними спеціальностями. Більше – ТУТ, ТУТ

Запрошуємо вас 15 квітня онлайн до Університету Короля Данила. Більше – ТУТ

ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЛНУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ. Більше - ТУТ

КАРПАТСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА КАРПАТСЬКИЙ КОЛЕДЖ УНІВЕРСИТЕТУ “УКРАЇНА” ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ. Більше- ТУТ

Університет Короля Данила спільно із департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради запрошує  Вас 15 квітня 2021 на День відкритих дверей online!. Більше – ТУТ

ВІЙСЬКОВА ОСВІТА

Мережа вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та військових ліцеїв
Довідник вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти
Нормативно-правові акти з питань організації освітньої діяльності
ВОЄННА НАУКА
Воєнно-наукова рада Міністерства оборони України
Інформація для вступників до ад’юнктури та докторантури
Мережа наукових установ
Нормативно-правові акти з питань організації наукової та науково-технічної діяльності
Мовна підготовка особового складу в системі Міністерства оборони України
Нормативно-правові акти з питань організації мовної підготовки
ВІЙСЬКОВА ОСВІТА
Військова освіта є складовою частиною загальнодержавної системи освіти.
Система військової освіти складається з органів управління та мережі вищих військових навчальних закладів (далі — ВВНЗ), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (далі — ВНП ЗВО) і військових ліцеїв.
Зазначена система побудована на основі принципів доступності, неперервності та наступності ступеневого навчання військових фахівців з урахуванням специфіки їх військової служби.
Загальне керівництво системою військової освіти здійснює Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України.
Освітню діяльність провадять 2 університети, 4 академії, 6 військових інститутів, 3 військові коледжі сержантського складу, 1 відділення військової підготовки, 33 кафедри військової підготовки, 10 кафедр медицини катастроф та військової медицини, 3 військові ліцеї.
Курсанти та слухачі здобувають вищу освіту у 25-й галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», а також у двадцять одній цивільній галузі знань, за 33 ліцензованими спеціальностями та 69 спеціалізаціями.
ВВНЗ та ВНП ЗВО здійснюють підготовку за державним замовленням, забезпечуючи потреби Збройних Сил України та інших військових формувань у військових фахівцях тактичного, оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів.
Освітня діяльність у ВВНЗ, ВНП ЗВО та військових ліцеях здійснюється відповідно до вимог національного законодавства, європейських стандартів та стандартів НАТО щодо забезпечення якості освіти.
Протягом навчання здобувачі мають змогу поглиблено вивчати іноземну мову та навчатися у провідних військових навчальних закладах НАТО та держав — членів Організації Північноатлантичного договору.
Після завершення навчання кожен випускник, отримавши офіцерське (сержантське) військове звання, гарантовано працевлаштовується — призначається на посаду для проходження військової служби за контрактом.
До освітнього процесу у ВВНЗ, ВНП ЗВО та військових ліцеях активно залучається офіцерський склад з бойовим досвідом. Переважна більшість викладацького складу є учасниками Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.
У системі підвищення кваліфікації функціонує близько 500 курсів для військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, державних службовців Міноборони та ЗС України з метою отримання необхідних знань, умінь та практичних навичок для виконання обов’язків за посадою з терміном навчання від 2 тижнів до 6 місяців.
Детальну інформацію щодо найменування навчальних закладів, переліку спеціальностей та необхідних документів для вступу можна переглянути у Довіднику вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти або перейшовши на інтернет-ресурси ВВНЗ, ВНП ЗВО та військових ліцеїв, за активними лінками, наведеними нижче.

https://www.facebook.com/perechynrvk/photos/a.101007748106684/280231346850989/?__cft__[0]=AZUjBopKEImplKWOLTyVX5Vgw69BSrHcFv82RdCSui1PzpV0tj0v6iCIK5gvQqxWuzuteM6Q7rd0jag9xKJjg9o1e9ERbPawvFJls7SMsRFgjqXbEeR88muYB3dM2zej94SPrS6ND7inH_PFbQwRry4V&__tn__=EH-R

May be an image of текст

!!! УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ПЕТРА САГАЙДАЧНОГО!
В суботу, 13 березня 2021 року, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться День відкритих дверей, під час якого усі охочі зможуть ознайомитись з особливостями підготовки військових фахівців у стінах навчального закладу, поспілкуватись з курсантами та викладачами, оглянути навчально-матеріальну базу, довідатись про правила прийняття на навчання у 2021 році.
Початок заходу о 10.00 год.
Контактна особа для реєстрації та отримання додаткової інформації – майор Андрій БАГАН (тел. 093 336 34 84, email: baganandriy@gmail.com).
Попередня реєстрація з отриманням підтвердження ОБОВ’ЯЗКОВА!!!!!!
+7
4Артур Іванов та ще 3
1 коментар
6 поширень
Подобається
Коментувати
Поширити

 Національна поліція України департамент стратегічних розслідувань управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області оголошує відбір кандидатів на навчання за денною формою навчання до ДДУВС на факультет стратегічних розслідувань. Більше ТУТ

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ КНУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА                                                                                                           

Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на навчання.БУКЛЕТ