Батьківськи збори

Традиційно, в останній день навчання перед осінніми канікулами в Перечинській гімназії проходять батьківські збори: загальногімназійні, а потім – у класах. Першим на порядку денному загального зібрання стояло питання здорового способу життя гімназистів. Про організацію гарячого харчування в закладі освіти говорила директор гімназії. Заступник директора з медичного обслуговування населення КНП «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради, сімейний лікар Худанич А.І. розповіла батьками про необхідність імунізації, ознайомила з деякими нормами законодавства з цього приводу. Аліна Іванівна також зупинилася на питанні профілактики наркоманії та тютюнопаління серед учнівської молоді. Важливим було також обговорення питання кібербезпеки наших дітей. Про цю проблему говорила безпосередньо в класах, з урахуванням вікових особливостей учнівського контингенту, заступник директора гімназії з НВР Лопарєва Н.Х.